Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2024/2025

Nauka to podróż, która trwa przez całe życie.

Dla otwartych umysłów świat jest pełen pytań,

Na które warto poznać odpowiedzi…

Długo wyczekiwane wakacje minęły, zostały piękne wspomnienia. Słoneczna pogoda sprzyjała wypoczynkowi, który pozwolił zgromadzić nowe pokłady energii i siły do nauki oraz pracy.
Nietypowo, bo 2 września,  po mszy świętej w  łagowskim kościele, spotkaliśmy się w  hali sportowej. Jako pierwsi  nowy rok szkolny zainaugurowali uczniowie klas IV – VIII i szkoły branżowej, następnie młodsi. Dzień ten był szczególnie wyjątkowy dla pierwszoklasistów, którzy zostali pasowani na uczniów.
Wszystkim, dla których szkoła to drugi dom - czyli uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły,  dyrektor pan Zdzisław Zwoliński, zaproszeni goście, życzyli udanego nowego roku szkolnego, a rodzicom - radości z osiągnięć ich pociech.

Powodzenia w nowym roku szkolnym 2024/2025.